0 %

Kurumsal

Hakkımızda

Yab Makina  otomotiv,otomasyon,iş makineleri,kalıp sanayi ve endüstriyel sektörlerinde yüksek hassasiyetle üretilen makina yedek parçaları, özel makineler, ölçüm aparatları ve fikstürler imal etmektedir.

Makine parkurumuzu piyasanın ihtiyaçlarını ve müşterilerimizin isteklerini önceliğimiz ilke edinip son çıkan teknolojik imkanlardan yararlanarak yenilemeye ve genişletmeye devam ediyoruz.

1976 yılından buyana süre gelen üretimdeki tecrübe ve birikimimize güvenerek müşteri memnuniyetini birinci önceliğimiz olarak benimsedik.

Bugünkü geldiğimiz noktaya müşterilerimizle olan karşılıklı güven sayesinde ulaştığımızın farkındayız.

 

Vizyon-Misyon

VİZYON
 
Yab Makina Ülkesi ve müşterileri için güvenilirlik,devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler sektöründe farklılıklar yaratarak girişimcilik ruhu ile kalıcı üstünlükler sağlamak ve bu üstünlüğü uzun yıllar örnek teşkil edecek şekilde korumaktır.
 
 
MİSYON
 
Yab Makina küreselleşen metal endüstri pazarında gelişen, büyüyen portföyünü ve artan iş temposunu şirketimiz, ekibimiz ve tecrübeleriyle metal endüstri sektöründe ihtiyaçları doğru karşılayarak memnuniyeti esas alan hizmetleri kurumsal sorumluluk çerçevesinde yönetmektedir.
 
Kurumsallaşmayı sürekli kılmak
Yenilikleri takip ederek, sürekli gelişimini sağlamak, araştırma ve geliştirmeye önem vermek
Üretim, satış ve bilgi teknolojilerini günün koşullarına sürekli uyarlamak ve kullanmak
Müşteri odaklı olmak (Beklentileri karşılama, satış sonrası hizmetlerde tatmin)
Rekabette mutlak başarı sağlamak
Markamızı pazarlama ve tutundurma faaliyetleri ile desteklemek
Kaliteli ve çevreci ürünler yaratmak
İnsanı kaynak olarak gören aile birliğini kurarak, tüm çalışanların içinde mutlu ve huzurlu olacağı iklimi ve güvenli çalışma ortamını yaratmak
Kalite maliyetlerini ölçülebilir duruma getirmek ve düşürmek, Müşteri şikayetlerini sıfıra indirmek.
Kurumsal bir yapı, kimlik ve sistemli bir çalışma ile çevreye dikkat eden, işçi sağlığı ve güvenliği konularına gereken önemi gösteren, gerekli önlemleri alan, teknik açıdan kendini sürekli yenileyen ve geliştiren bir anlayış prensipleri doğrultusunda; çevreye uygun yöntem, ekipman ve uzman personellerimizin yer aldığı, hatasız profesyonel çalışma ile zamanında üretim faaliyetleri sunmak.

 

Kalite Politikamız

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına tam olarak cevap verebilecek şekilde isteklerini anlamak ve zamanında doğru bir şekilde karşılamak.

HIZ

Rekabet koşullarının getirdiği acil iş temposunun ihtiyacına uygun, hızlı tatminkar parça imalatı çözümleri bulmak.

TECRÜBE

Tecrübeli ekibimiz ile sorunsuz parça imalatı ve zamanında teslimat yapmak önceliklerimiz arasındadır.